"Abdullahgülün suçu ne?" of yüzyıllarca sürer böyle bir dizi. Mezara bile parayla giderim hey gidi hey.
Earl grey kandır. Yediğimiz bal içtiğimiz kan olsun. hepimize afiyet olsun.
İtiraf ediyorum tüm odadan kaçış oyunlarında kopya çekiyorum. Bir kere tek başıma bitirdim oda meğersem bir oyunun demosuymuş. Can'la oynamıştık ama bir kere,çoook eskiden. The doors du. Can hatırlar mı acaba?

Edit: Can hatırlıyor.
Ben senelerce bir şarkıyı dinleyip kendimden geçiyorum,coşuyorum ağlıyorum falan ya. Sonra birden başkalarıda keşfedince 'ohohoh süper yhaaaa' modunda ona buna yolluyor,paylaşıyor ediyor. İşte ben öyle durumlarda küfredebiliyorum. İçimden yapıyorum bunu ama okkalı bir tokat gibi işliyor insana. Kıskancım nokta.
Frank Sinatra dinleyip uyumak. Müzik dinlerken uyuyamam gerçi. Tamam önce dinlerim sonra uyurum. Ballı sütte içerim. Barbie nevresimim(!) ile pembe uyku çeker sabah kalkınca mavi oje sürerim belki. Pardon öğlen kalkınca.
Valla var Barbie bak.
in other words,please be true.
   '   zeynep    :
*şimdi
*sevgili olunca
*huriye(adı huriye değil sadece sansürledim)yenge diyebilir miyim ya
*çok oluyor ya böyle
*bende diyim bi kere
*yada şey diyim
*ay ben hüsama (sansür) eniştemi dicem yoksa huriyeye (sansür) yengemi
*ay görüyomusun karıştı kafam ehehhehe
                  Hüsam (sansür)    :
*ulan sevgili olalım
*bana panda deEdit: Sevgili oldular. Kavga falan etmiyorlar. Aşkım da demiyorlar en güzeli bu tabi. Seviyorum ikisinide 'aaaaaayy çok tatlılar yhaaaaa' derecesinde değil.
İki arkadaşım,tek bireye dönüşüp aşk olgusuna takılmışlar. Hayır konu bu değil. Farketmedim,sevinmeye daha sıra gelmeden 'nasıl anlamadım yeaaa' kızgınlığına girdim. Neyse istedikleri an herkes öğrenecek. O zaman bende fotoğraflarını çekip 'anlamıştım yeaaa' başlığında buraya ekleyeceğim. Yaparım bilirler.
Fotoğraf makineleri ruhsatsız satılmasın.
Tutku iki reklam filminde oynamış ve yeni haberim oluyor. Daha dün 'acayip model olur tutkudan' demiştik. Yetenek avcılığı bölümü var mı üniversitelerde?
rüyamda kız kardeşim vardı. of nasıl öptüm nasıl sarıldım. bilinçaltıma yalnızlığımı ne güzel işlemişim. ama egoist bir işleme. baksana ya abla ya kız kardeş görüyorum. erkeklerin hepsi aynı. püh.
Çalsana bi keklik havası gardaşlı.
Fotoğrafın metinle alakası yalnızca kaşlarım.
Nurşah blogunu kapatmış. Ama google'da hala izi var,böyle iki üç cümle çıkıyor ya baya duygulanıyorum ben.
Kızı da üzdük iyi mi.
Kantin demişken... (duygusal yazacağım)
1.sınıf gazetecilik öğrencisi (kısaca zca)
Dışı sert içi dolgulu kantin arkası yönetim kurulu teyzesi (kısaca nadire abla,kısa değil neyse)

Nadire: Ne istiyosoooohn!
zca: Ka-kaah-vee ihih
Nadire: Sütlü mü sütsüz müü?!!!
zca: sütlü olsun
Nadire: İyi geç al.
....


 edit: Sütlü kahveyle sade kahvenin aynı fiyat olduğunu ve sonuç olarak benim ellerimden bardağa doldurulacak olduğunu söylememe gerek var mı?
Bu arada çocuğum olursa adı ne olur bilmiyorumda Nurşah'ın adını Nafile yapacağız. Tüm teyzeler Nafile adında olsun istiyorum. Kocaları da onlara "Tarkan-sen başkasın" şarkısını söylesin.
15 yaş idolüm Uğurcan*. O 15'inden beri mutlu olmadığını söylüyor ve ben 15'imden sonra onu idol olarak benimsediğimi söylüyorum. İronik. Ama onunla patlayana kadar pırasa yemek istiyorum mesela. Sonra gizlice fakültemize girdiğinde kantinde 'ben buraya hakimim' havamla ona bergamotlu limonlu falan çay yapayım. Melis ve Uğurcan'la saçma fotoğraflar çekilelim. Melis'le aynı fakültede olsak bile fotoğrafları bastıktan sonra evine postayla yollayayım. Uğurcan İzmir'e gitmemi ve aynı fotoğrafları onun okulundada çekilmemizi istesin. Kimyasallar peri tozuna dönüşsün ve fotoğraflar mükemmel olsun. 16 yaşımda çekildiğimiz telefon fotoğrafları kadar eğlenceli,ama reşitlerin eğlencesi tadında. Neyse Uğurcan hep mutlu olsun istiyorum. Onu özledim. Bunu okursa -ki sanmıyorum ama o şaşırtır falan- onu seven insanların olduğunu bilsin. (kendimi -ler -lar ile çoğalttım,**nihat doğan). Uğurcan artık gelsene yaaaaaaaaaaaaaa!

* Sean William Scott
Nurşah benim kusmuğumu seviyor. Bici bici gibi olduğunu boğazıma soktuğu parmağı sayesinde biliyor. Sürekli bunu dile getirdiği için 'ay saol cicim ihihiihih' demek istiyor değilim. O bunu biliyor.
@Ortaköy yazıp sürekli göz kırpmak istedim. Sonra yorum falan yazsınlar "10 numara kanka" . Olmadı neyse.